fbpx Włochy i muzyka | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Włochy i muzyka

Kadr z filmu Book Club. Następny rozdziałKino Helios w Galerii Metropolia zaprasza w tym tygodniu na dwie premiery. Widzowie maja do wyboru komedię o wyprawie do Włoch i bajkę dla dzieci o muzyce.

Book Club. Następny rozdział

Cztery przyjaciółki na nowo odkrywają radość z życia. Udają się do Włoch, gdzie przeżyją przygodę, której nigdy nie zapomną. W filmie zobaczymy między innymi: Diane Keaton, Jane Fonde, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcie, Dona Johnsona oraz Giancarlo Gianniniego.

Ernest i Celestyna: Misja muzyka

Niedźwiedź Ernest i mała myszka Celestyna podróżują do rodzinnej krainy poczciwego misia, aby naprawić zepsute skrzypce. Ta egzotyczna ziemia to również dom najlepszych muzyków na świecie, a jej powietrze stale przesycone jest dającymi radość dźwiękami. Jednak, gdy dwójka przyjaciół przybywa na miejsce, okazuje się, że granie jakiejkolwiek muzyki zostało tu zakazane wiele lat temu. Dozwolona jest tylko jedna nuta. Wszystko to za sprawą ustanawiających wymyślne prawa sędziów, którym przewodzi ojciec Ernesta. Dla niedźwiedzia i jego mysiej przyjaciółki to niewyobrażalne, bo oboje kochają wszelkie dźwięki. Wspólnie z poznanymi przyjaciółmi oraz tajemniczą zamaskowaną postacią, spróbują przywrócić muzykę i szczęście do krainy niedźwiedzi.

Więcej o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie kina.

piątek, 12 maja 2023 roku, 15:07