fbpx Studenci zapraszają na Bazar Bo Ze Wsi | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenci zapraszają na Bazar Bo Ze Wsi

Baner Bazaru Bo Ze WsiKoło Naukowe Strateg działające przy Uniwersytecie Gdańskim oraz drużyna Enactus Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na Bazar Bo Ze Wsi. Jest to miejsce, w którym kilkunastu regionalnych wystawców sprzedaje nisko przetworzone, zdrowe i smaczne produkty oraz własnoręcznie zrobione przetwory prosto ze swoich gospodarstw rolnych.

Bazar Bo Ze Wsi jest inicjatywą studentów z Koła Naukowego Strateg Uniwersytetu Gdańskiego, której celem jest wspieranie lokalnego rolnictwa. Każdy może przekonać się o wyjątkowości bazaru Bo Ze Wsi odwiedzając go w każdy czwartek od godziny 13 do 18 oraz w każdą sobotę od godziny 10 do 15 w Centrum Gdynia Waterfront, czyli dawnym Gemini (ul. Jerzego Waszyngtona 21).

poniedziałek, 1 lutego 2016 roku, 13:55