fbpx Chiny w obiektywie gdańskich studentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Chiny w obiektywie gdańskich studentów

Chińska brama na tle gór."China: through the glass" to pierwsza edycja wystawy fotograficznej studentów sinologii, którzy spędzili część studiów w Chinach. W pierwszej edycji biorą udział prace studentów 3 roku sinologii UG: Agnieszki Kucharskiej, Marty Majcherczyk, Agnieszki Markowskiej, Magdaleny Orłowskiej, Justyny Targ i Karoliny Załęgowskiej, które to zostały wybrane przez członków Koła. Mamy nadzieję, że tegoroczna wystawa stanie się początkiem nowej tradycji Koła.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy "China: through the glass", który odbędzie się w czwartek, 19 maja, od godziny 15.15 w budynku Instytutu Konfucjusza, sala 45.

środa, 18 maja 2016 roku, 10:56