fbpx Wywiad z prorektorem ds. Studentów i Jakości Kształcenia | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wywiad z prorektorem ds. Studentów i Jakości Kształcenia

prof. dr hab. Arnold KłonczyńskiOd 25 listopada na Uniwersytecie Gdańskim pracuje nowy zespół rektorski. Nowy rektor prof. Piotr Stepnowski powołał do niego dwóch prorektorów, którzy pełnili już tę funkcję w poprzedniej kadencji oraz dwie nowe osoby. W Radiu MORS będzie można wysłuchać wywiadów z wszystkimi członkami nowych władz rektorskich.

7 grudnia o godz. 10.00 i 8 grudnia o godz. 12.00 zapraszamy do wysłuchania wywiadu z prof. UG Arnoldem Kłonczyńskim, prorektorem ds. Studentów i Jakości Kształcenia. Prof. Kłonczyński pełnił już funkcję prorektora ds. studenckich i kształcenia. Zapytamy go co w zakresie jego obowiązków zmieniają dwie zmiany w tytule jego funkcji. Czym się różni odpowiadanie za sprawy studenckie od bycia prorektorem ds. studentów i jak zamierza się skupić na jakości kształcenia na UG, a nie jak dotąd na samym kształceniu.

Prorektor opowie też o tym z jakimi problemami zmagają się studenci i wykładowcy w związku z wprowadzeniem zdalnego systemu kształcenia, jak uczelnia pomaga przetrwać ten trudny czas członkom społeczności akademickiej i jak on sam jako wykładowca ocenia zmiany jakie wymusiła na funkcjonowaniu uczelni pandemia.

Gość Radia UG MORS - prof. UG, dr hab. Arnold Kłonczyński - 7 grudnia 2020

środa, 9 grudnia 2020 roku, 10:50