fbpx Poseł dr Marek Rutka powołany przez premiera w skład Rady Służby Publicznej | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Poseł dr Marek Rutka powołany przez premiera w skład Rady Służby Publicznej

Z przyjemnością informujemy, że poseł na Sejm dr Marek Rutka, adiunkt z Wydziału Zarzadzania Uniwersytetu Gdańskiego, został powołany do dziewięcioosobowego składu Rady Służby Publicznej przy Prezesie Rady Ministrów.

dr Marek Rutka

Kadencja Rady trwa 4 lata, a jej pełen skład osobowy i zadania znaleźć można na stronie:

Premier powołał nowy skład Rady Służby Publicznej - Serwis Służby Cywilnej - Portal Gov.pl

Od 1 stycznia 2021 r. Rada Służby Publicznej działa w nowym składzie. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki zwrócił się do klubów parlamentarnych o wskazanie swoich przedstawicieli. Powołał też do Rady uznanych ekspertów. Prezes Rady Ministrów powołał członków nowej Rady na 4-letnią kadencję. Członkowie Rady pełnią swoje funkcje społecznie, do czasu powołania ich następców.

www.gov.pl

Panu dr. Markowi Rutce składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w pracy Rady.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin