fbpx Wyniki Konkursu Prac Magisterskich i Licencjackich - edycja 2020/2021 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wyniki Konkursu Prac Magisterskich i Licencjackich - edycja 2020/2021

pteW dniu 10 lutego 2021 r., w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Gdańsku została rozstrzygnięta XVII edycja Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza oraz XXIV edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana za rok 2020.

Kapituła Konkursowa wyróżniła prace trzech absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego (wszyscy z Wydziału Ekonomicznego UG).

W przypadku XVII edycji Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza wyróżnienia przyznano następującym osobom:

· Panu Mikołajowi Drożdżyńskiemu

praca nt. „Rynek funduszy inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Regulacje prawne, uwarunkowania rozwoju oraz analiza podmiotów.”

Praca napisana pod kierunkiem dr Sławomira Antkiewicza, Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny, Katedra Biznesu Międzynarodowego, Zakład Międzynarodowych Rynków Finansowych

· Pani Aleksandrze Rojek

praca nt. „Społeczna odpowiedzialność biznesu jako sposób budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw na przykładzie Farm Frites Poland S.A.”

Praca napisana pod kierunkiem dr hab. Beaty Majeckiej, prof. UG, Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny, Katedra Ekonomiki i Funkcjonowania Przedsiębiorstw Transportowych

W przypadku XXIV edycji Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana wyróżnienie przyznano:

· Pani Renacie Stojanowskiej

Praca nt. „Gry symulacyjne jako nowoczesna metoda rozwoju kompetencji z zakresu ekonomii.”

Praca napisana pod kierunkiem dr hab. Tomasza Brodzickiego, prof. UG,

Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny, Katedra Ekonomii Międzynarodowej i Rozwoju Gospodarczego

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Termin oraz forma uroczystości wręczenia wyróżnień będzie uzależniona od obostrzeń sanitarnych które będą obowiązywać w kolejnych tygodniach.

Szersze informacje o wynikach konkursów na stronie https://www.gdansk.pte.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-prac-magisterskich-i-licencjackich-edycja-2020-2021

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin