fbpx Pamięci redaktora Piotra Świąca | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pamięci redaktora Piotra Świąca

Piotr ŚwiącW życiu, są takie momenty, na które nie jesteśmy przygotowani. Takim momentem dla nas wszystkich była na pewno ostatnia piątkowa noc. Zapraszamy na audycję upamiętniającą redaktora Piotra Świąca. W poniedziałek, 8 marca o godzinie 19:00 oraz na powtórkę w sobotę o godzinie 19:00. Gośćmi Stanisława Pawłowskiego będą pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego oraz studenci.

5 marca 2021 roku trafiły do nas informacje o wypadku samochodowym pod Gdańskiem. W pośpiechu taka informacja może umknąć, jednak tym razem okazało się, że w wypadku zginęła osoba, która jest nam bardzo dobrze znana.

Z wielkim bólem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci redaktora Piotra Świąca. Znanego prezentera i dziennikarza telewizyjnego. Z Uniwersytetem Gdańskim był związany od czasów swoich studiów. Był absolwentem Wydziału Zarządzania na UG. Zawodowo również wiązał swoje ścieżki z naszą uczelnią. Wykładał w Instytucie Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Uczył studentów sztuki dziennikarskiej, tego jak działa telewizja oraz jak pracuje dziennikarz telewizyjny.

środa, 17 marca 2021 roku, 10:04