fbpx I Konferencja Online Be better! Twoja droga do celu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

I Konferencja Online Be better! Twoja droga do celu

Baner konferencjiAZS Uniwersytetu Gdańskiego z przyjemnością zaprasza wszystkich studentów, wykładowców, działaczy na Konferencję Online ‘Be better! Twoja droga do celu.’.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24.04.2021 roku od godziny 15:00 na platformie MSTeams. Specjaliści w takich dziedzinach jak przygotowanie mentalne, odżywianie, prewencja w sporcie czy badania profilaktyczne podzielą się z nami swoją wiedzą. Na spotkaniu znajdzie się również czas na zadawanie nurtujących Was pytań! Dodatkowo, dla uczestników przygotowaliśmy konkurs „Mistrzowskie Śniadanie”, który rozpocznie się 17.04.2021r., a zakończy się 25.04.2021r., czyli dzień po naszej konferencji!

Wydarzenie jest skierowane zarówno do profesjonalnych atletów jak i sportowców, amatorów, którzy chcą wykonać kolejny krok by stać się lepszym.  Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama @AZSBeBetter. Przed konferencją przygotujemy też wiele innych atrakcji związanych ze zdrowym stylem życia, dlatego obserwujcie nasze social media, aby nie przegapić żadnych informacji!

Organizatorem wydarzenia jest Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Organizacją Środowiskową AZS Gdańsk. Wydarzenie zostało objęte patronatem: JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Akademickiego Związku Sportowego oraz International University Sport Federation. Partnerem Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w tenisie stołowym było Miasto Gdańsk. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio UG MORS.

poniedziałek, 12 kwietnia 2021 roku, 10:59