fbpx Zmarł Przemysław Gawin | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zmarł Przemysław Gawin

Przemysław Gawin nie żyjeZ ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego redakcyjnego kolegi, Przemysława Gawina. Tę przykrą informację przekazał klub piłkarski MKS Bytovia Bytów, którego Przemek był prezesem. Zmarł po długiej walce z nowotworem. Miał 24 lata.

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Swoje pierwsze kroki w wymarzonym zawodzie stawiał już jednak dużo wcześniej. W wieku 16 lat założył nieoficjalną stronę klubu MKS Bytovia Bytów - bytoviahpu.pl, a w latach 2014-2018 był korespondentem sportowym "Przeglądu Sportowego". Wkrótce stał się rzecznikiem prasowym klubu, póżniej wiceprezesem, a w czerwcu 2021 roku objął fukcję prezesa.

W Radiu MORS Przemek przygotowywał materiały sportowe. Współtworzył m.in. audycję "Sportowy Dialog". Zapamiętamy go jako zawsze optymistycznego, radosnego i pełnego pasji faceta, niebojącego się spełniać swoje marzenia.

Redakcja Radia MORS

Zdjęcie: MKS Bytovia Bytów