fbpx Konferencja Studia na Horyzoncie Trójmiasto 2021 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konferencja Studia na Horyzoncie Trójmiasto 2021

Studia na horyzoncie banerStoisz przed trudnym wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej? W Twojej głowie od jakiegoś czasu pojawiają się pytania: Gdzie iść na studia? Po jakich studiach znajdę dobrą pracę? A może wybrać inną drogę?

W takim razie zapraszamy na Studia na Horyzoncie! Pomagamy Wam w świadomym wyborze studiów. Stawiamy na szczerość, dobrą atmosferę i wiedzę, której nie przekazują uczelniane informatory!

Blisko 50 prelegentów z trójmiejskich uczelni odpowie na pytania: Jak wyglądają ich studia? Jak w pełni je wykorzystać? A przede wszystkim: Czy są zadowoleni ze swojego wyboru?

CO: Studia na Horyzoncie | Trójmiasto

GDZIE: fp Studia na Horyzoncie

KIEDY: 16 X 2021 - 17 X 2021

FORMA: konferencja online