fbpx Prof. Iwona Sagan na EXPO w Dubaju | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Prof. Iwona Sagan na EXPO w Dubaju

Prof. Iwona Sagan podczas panelu dyskusyjnego na EXPO w DubajuProf. Iwona Sagan kierownik Zakładu Geografii Społeczno-Ekonomicznej Wydziału Nauk Społecznych została zaproszona przez organizatorów EXPO w Dubaju do udziału w dyskusji panelowej na temat „ Population Shifts: Balancing Urban and Rural Development” w ramach programu pt. „Urban and Rural Development Bussiness Forum” jako reprezentant Polski.

Tematem dyskusji były zagadnienia dotyczące wzrostu liczby ludności miast i migracji, prawa do mieszkania i dostępu do infrastruktury, równoważenia rozwoju terenów zurbanizowanych i wiejskich. Celem Forum było stworzenie możliwości transferu wiedzy poprzez międzynarodową debatę na tematy uznane za kluczowe we współczesnym rozwoju społeczeństw.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:  https://virtualexpodubai.com/listen-watch/events/urban-and-rural-development-business-forum.

piątek, 5 listopada 2021 roku, 13:22