fbpx "Mors w galarecie"! Posłuchaj piosenki świątecznej Radia MORS! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

"Mors w galarecie"! Posłuchaj piosenki świątecznej Radia MORS!

Mors w galarecie banerNie tylko pierogi, barszcz i zapach świeżo wypieczonych pierników tworzy świąteczny klimat. Do przygotowania atmosfery tego pięknego czasu przyłożyła się także załoga Radia MORS w stworzonej wspólnymi siłami piosence "Mors w galarecie"!

Grudniowy śnieg pokrył trójmiejskie drogi, a nasi redaktorzy mimo bardzo wczesnej pory, niskich temperatur i silnego wiatru docierali każdym możliwym środkiem transportu na Wydział Nauk Społecznych UG, aby o 7:30 w każdy wtorek i piątek budzić naszych słuchaczy na żywo w "Śniadaniu Radia MORS". Ekipa niezwykle pozytywnych i kreatywnych ludzi zainicjowała projekt stworzenia świątecznej piosenki, do którego dołączyli dziennikarze wszystkich działów rozgłośni. Z pomocą naszej realizator dźwięku, Karoliny Gleinert, w krótkim czasie powstał tekst i muzyka, a teledysk został przygotowany podczas nagrań wokalu oraz spotkania wigilijnego redakcji.

Wraz z utworem składamy Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt! Mamy nadzieję, że nasz "Mors w galarecie" wywoła na Waszych twarzach szeroki uśmiech, rozgrzeje serca i może też poruszy nogi do tańca!

Link do teledysku: https://youtu.be/UBhEGgwNwjk

Zapraszamy również na specjalne świąteczne wydanie "Śniadania w Radiu MORS" w wigilijny poranek, 24 grudnia 2022 roku, o godz. 10:00. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, mnóstwo humoru, najpiękniejsze piosenki i wiele ciekawostek związanych z tym magicznym czasem. Po doświadczeniach z zeszłego roku wiemy doskonale, że nasza audycja jest idealna do klejenia pierogów czy kręcenia makowca! Link do radia na żywo: TUTAJ

Osoby zaangażowane w realizację utworu:

Wokal: Inka, Patrycja Błaszkowska, Marta Miszewska, Zofia Walder, Kaliksta Bucholc, Sara Kordowska, Roksana Kostańska, Aleksandra Garska, Nina Markiewicz, Maks Dikti, Jakub Stybor, Karol Stachowicz

Bas: Jakub Rehmus
Wiolonczela: Agnieszka Diana Kusior
Dzwonki: Inka
Instrumenty klawiszowe: Karolina Gleinert

Muzyka: Karolina Gleinert, Inka, Agnieszka Diana Kusior
Słowa: Inka, Jakub Stybor, Marcin Skirło, Agnieszka Diana Kusior

Operatorzy kamery: Weronika Urbańska, Karolina Gleinert, Kaliksta Bucholc, Agnieszka Diana Kusior

Mix/Mastering/Aranż: Karolina Gleinert

Montaż klipu: Alex Madej

W teledysku udział wzięła redakcja Radia MORS.

Radio MORS, czyli Mega Otwarte Radio Studenckie to internetowa radiostacja Uniwersytetu Gdańskiego nadająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Audycje (także na żywo) tworzą studenci według własnych pomysłów zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Do tego serwis informacyjny, wywiady, reportaże i dużo dobrej muzyki przez cały dzień!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz