fbpx Dyskusyjny Klub Filmowy rozpoczyna sezon | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dyskusyjny Klub Filmowy rozpoczyna sezon

DKF UG strefa filmu plakatKochasz kino, masz ochotę dołączyć do grona pasjonatów filmowych, spróbować sił jako organizator projektów filmowych? Dyskusyjny Klub Filmowy Miłość Blondynki UG oraz Akademickie Centrum Kultury UG Alternator zapraszają!

Kino Ludzie Pasja //
Prelekcje // Pokazy // Dyskusje
Produkcje i warsztaty filmowe
Edukacja filmowa // Festiwale filmowe
Praktyki zawodowe dla kierunków artystycznych UG

"W ramach klubu filmowego studenci mogą spróbować swoich sił w trzech sekcjach - programowej, organizacyjnej i warsztatowej" – mówi Tomasz Pupacz, kurator strefy filmu ACK UG Alternator. Dodatkowo studenci kierunków artystycznych Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej, Produkcji Form Audiowizualnych czy Zarządzania Instytucjami Artystycznymi mają możliwość zrealizowania praktyki zawodowe w ramach projektów kulturalnych. Zdobywając dzięki temu praktyczne doświadczenie przy produkcji wydarzeń kulturalnych i materiałów filmowych.

Dyskusyjny Klub Filmowy Miłość Blondynki, działający pod patronatem Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na cotygodniowe czwartkowe spotkania filmowe: prelekcja - pokaz - dyskusja. Pokazy filmowe dla wszystkich widzów ciekawych dobrego kina i dyskusji po seansie. Cho Do Kina – Kino Ludzie Pasja!

19 października 2023 (czwartek) godz. 18:30

Spotkanie organizacyjne i nabór do DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO MIŁOŚĆ BLONDYNKI UG

26 października 2023 (czwartek) godz. 18:30

Pokaz filmu "NOSFERATU. SYMFONIA GROZY" reż. Friedrich Wilhelm Murnau, 1922, Niemcy, 94 min.
z muzyką na żywo EMITER / ŻUŁAWY [ muzyka elektroakustyczna]

Miejsce: Aula 1.43, Wydział Filologiczno-Historyczny UG
ul. Wita Stwosza 55, 80-306 Gdańsk

WSTĘP WOLNY dla studentów Związku Uczelni Fahrenheita – Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego