fbpx Filmy dla dużych i małych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Filmy dla dużych i małych

Kadr z filmu The WatchersKino Helios w Galerii Metropolia zaprasza w tym tygodniu na cztery premiery. Dla dorosłych przygotowano komedię sensacyjną Bad Boys Ride od Die oraz thriller The Watchers. Dla dzieci wybrane odcinki serialu Basia. Jestem w sam raz oraz film Jurek Maskonurek: Misja Puffinów. Radio MORS ma do rozdania wejściówki do kina Helios. Otrzymają je osoby, które najszybciej na adres mors@ug.edu.pl prześlą odpowiedź na pytanie w jakim wcześniejszym filmie coś nieuchwytnego prześladowało bohaterkę graną przez tą samą aktorkę, która gra główną postać w The Watchers.

Bad Boys Ride or Die

Tego lata kultowi Bad Boys czyli Mike (Will Smith) i Marcus (Marin Lawrence) powracają w trzymającej w napięciu, pełnej akcji i przezabawnej czwartej komedii z serii czyli BAD BOYS RIDE OR DIE. Tym razem jednak role się odwracają – to Mike i Marcus będą poszukiwani przez policję.

Basia. Jestem w sam raz

Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Piatka Puffinów czyli ptaszków maskonurów o imionach Didi, Pati, Tik, Tak i Jurek po zdobyciu super mocy ucieka z niewoli nikczemnego morsa Otto von Arktusa. Jednak Mors nie zamierza pozwolić im na zabawę i tworzy coraz to nowe wynalazki, żeby zapanować nad dzielnymi maskonurami i całą krainą. Nie zwraca przy tym uwagi, że jego maszyny zatruwają Arktykę. Puffiny muszą walczyć o przyrodę i mieszkańców Tajgogrodu: wydry Bertę i Leopolda, kozła Alberta oraz małe zajączki. Teraz dzięki swoim nowym zdolnościom zaprowadzą ład i porządek w swojej krainie. Jurek Maskonurek, ruszaj na ratunek!

The Watchers

Film opowiada o Minie, 28-letniej artystce, która gubi się w wielkiej, dziewiczej puszczy w zachodniej Irlandii. Kiedy Mina znajduje schronienie, nieświadomie razem z trójką nieznajomych wpada w pułapkę. Każdej nocy zagubieni są obserwowani i prześladowani przez tajemnicze stwory. Nie widać ich, ale one widzą wszystko.

Więcej o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie kina.

piątek, 7 czerwca 2024 roku, 9:07