fbpx Wywiad z Rektorem UG w Radiu MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wywiad z Rektorem UG w Radiu MORS

Wywiad z Rektorem UG planszaW pierwszym powakacyjnym odcinku audycji UG Przedstawia naszym gościem będzie Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego, prof. dr hab. Piotr Stepnowski. Będzie to okazja do podsumowań, ale także do przedstawienia planów na przyszłość.

UG w wielu różnych rankingach osiąga coraz lepsze rezultaty - czym możemy się pochwalić? Liczba chętnych na studia II oraz III stopnia maleje - jak można temu zaradzić? Zmiany w szkołach doktorskich - jak wpłyną na doktorantów? Pierwsze sukcesy kierunku "Projektowanie gier historycznych" - jakie kolejne kierunki studiów są w przygotowaniu? Federalizacja Związku Uczelni Fahrenheita - co musi się zmienić w polskim prawie, aby można było zrobić kolejny krok? Kalendarz roku akademickiego 2024/2025 inny niż zawsze - więcej wolnego w Święta i na majówkę, ale za to sesja do 7 lipca - skąd decyzja?

Te wiele i innych pytań zada prowadzący audycję, Karol Stachowicz, redaktor naczelny Radia MORS.

Najbliższe emisje wywiadu w piątek, 11 października o 12:00 oraz w sobotę, 12 października o 10:00.
Link do radia na żywo TUTAJ

Fot. Alan Stocki/UG
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz