fbpx Esencja życia" - pokaz filmu o prof. Wacławie Szybalskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Esencja życia" - pokaz filmu o prof. Wacławie Szybalskim

Zapowiedź pokazu filmu "Esenscja Życia"Fundacja Profesora Wacława Szybalskiego zaprasza na premierowy w Polsce pokaz filmu o Profesorze Wacławie Szybalskim - „Esencja życia”.

Profesor Wacław Szybalski jest wybitnym polskim naukowcem, doktorem honoris causa pięciu polskich, w tym trzech gdańskich uczelni: Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej (1980), Uniwersytetu Gdańskiego (1989), Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2000), Politechniki Gdańskiej (2001) i Uniwersytetu Jagiellońskiego (2012).

Pokaz odbędzie się 11 marca 2015 r. o godzinie 18:00 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku przy ul. Bogusławskiego 1.

Po projekcji będzie okazja do rozmowy z reżyserką filmu, Panią Anną Ferens.

Wstęp wolny. Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do 4 marca 2015 r. na adres e-mail: biuro.fpws@gmail.com.

środa, 4 marca 2015 roku, 8:42