fbpx Sukces tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca UG JANTAR | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Sukces tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca UG JANTAR

Jacek i Małgorzata Piątek oraz instruktorka z medalamiPara taneczna – Jacek i Małgorzata Piątek – z Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego JANTAR zdobyła I miejsce w kategorii tanecznej VIIA podczas Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli”. Tancerze otrzymali także tytuł Pary Roku 2014.

Turniej odbył się 28 lutego - 1 marca 2015 roku w Puławach. Wszystkie pary zaprezentowały bardzo wysoki poziom wykonania takich tańców jak oberek, mazur, kujawiak czy krakowiak.

Obecnie pary przygotowują się do XV Mistrzostw Polski w Tańcach Polskich, które odbędą się 10-12 kwietnia 2015 w Wieliszewie.

Konkurs tańca w Puławach

Wręczenie medaliUczestnicy konkursuJedna z par podczas tańca
środa, 4 marca 2015 roku, 10:11