fbpx Konkurs dla młodych liderów im. Andrzeja Walentynowicza | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs dla młodych liderów im. Andrzeja Walentynowicza

Zwycięzcy konkursu dla młodych liderów z 2014 rokuZrealizowałeś projekt społeczny, którym chcesz się pochwalić? Jeżeli tak, ten konkurs jest dla Ciebie! Konkurs realizowany przez Klub Rotaract Trójmiasto po raz dziesiąty, skierowany jest do osób (od 15 do 25 lat), które samodzielnie lub grupowo podejmują się działań społecznych. Ideą konkursu jest promocja aktywnych, godnych naśladowania postaw.

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy zgodnie z instrukcjami wypełnić formularz. Kryteriami wyboru laureatów są umiejętności liderskie (zintegrowanie zespołu), zaangażowanie i wysiłek lidera, kreatywność, innowacyjność, a także wytrwałość i konsekwencja podczas realizacji projektu. Łączna pula nagród to 6 tys. zł.

W zeszłym roku nagrodzono trzy projekty.

Jednym z laureatów była grupa, którą kierowała Bogna Listewnik, studentka IV roku fizjoterapii na GUMed. Akcja zwycięskiego projektu "Taniec z Parkinsonem" polegała na zorganizowaniu cyklu bezpłatnych zajęć tanecznych dla osób z chorobą Parkinsona.

Była to akcja godna wyróżnienia, dlatego jeżeli i Ty masz na swoim koncie inne zrealizowane prospołeczne projekty nie zwlekaj i zgłoś się do konkursu!

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 marca 2015 roku!

Więcej informacji na: http://www.konkurs.rotaract.alte.pl/

czwartek, 5 marca 2015 roku, 13:19