fbpx Konkurs Robotyki 3CityBot | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs Robotyki 3CityBot

Fragment plakatu konkursowegoDrodzy Robotycy! Przed nami II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki 3CityBot, na który serdecznie zapraszamy was już dziś!

3CityBot to impreza mająca na celu promowanie sztucznej inteligencji oraz robotyki wśród młodzieży akademickiej. Konkurs skierowany jest do studentów uczelni wyższych, doktorantów, a także honorowych członków kół akademickich, którzy chcą podjąć wyzwanie zaprojektowania, zbudowania, a przede wszystkim zaprogramowania robota, operując na zestawie LEGO® Mindstorms RCX,NTX lub EV3. Utworzony robot musi być zdolny do wykonywania zadań konkursowych opisanych przez organizatora w regulaminie konkursu.

Organizatorem konkursu 3CityBot jest Koło naukowe ROBOMANIACS działające przy wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Konkurs odbędzie się na kampusie Oliwa Uniwersytetu Gdańskiego podczas Bałtyckiego Festiwalu Nauki 23.05.2015 r. na wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej konkursu: http://3citybot.ug.edu.pl/

Kamila Banecka
Koło Naukowe Robomaniacs