fbpx Kampus pełen kultury | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kampus pełen kultury

Plakat Kampus COOLtury Integracja studentów przez wspólne gry, zabawy, muzykę, filmy i jedzenie w otwartej piknikowej atmosferze. Koce, leżaki, gry planszowe, dobre towarzystwo - taki jest „Kampus COOLtury”, który 6 maja zawita na Uniwersytet Gdański.

Podczas „Kampusu COOLtury” m.in.: zagracie w uniwersytecką grę terenową „EKO-Logiczni”, obejrzycie pokaz szokujących filmów klasy B, a także posłuchacie młodych wykonawców. Na Kampusie nie zabraknie dobrego jedzenia i integracji na świeżym powietrzu – będą i gry planszowe i tradycyjne kaszubskie potrawy.

Wspólnie spędzając majowe popołudnie, pokażmy, jak studenci UG potrafią się integrować. Chodźcie, na pewno będzie się działo!

Kampus ożyje w środę 6 maja o godz. 10.30, a zabawa potrwa do godz. 20.

Wstęp wolny!

Więcej:  https://www.facebook.com/events/1632576326977778/

Program:
- godz. 10.30-13.30„Eksperymentuj z przyszłością” – projekt animacyjny kierowany do uczniów szkoły podstawowej, który przybliży im świat biologicznych, chemicznych i fizycznych eksperymentów oraz pokaże, że warto inwestować w przedmioty ścisłe
- godz. 13.00-16.00„Studencki Piknik” – gry planszowe i jedzenie z restauracji Bio Way w niezobowiązującej, piknikowej atmosferze, na kocach i leżakach, które będą dostępne przed Wydziałem Filologicznym dla wszystkich studentów szukających relaksu między zajęciami.
- godz. 13.30-16.30Studencka gra terenowa „Eko-Logiczni” – odkrywanie zakątków uniwersyteckich wydziałów, na których pięcioosobowe zespoły będą miały do wykonania specjalne zadania o tematyce ekologicznej. Gra obejmuje Wydział Nauk Społecznych, Wydział Filologiczny, Wydział Chemiczny i Wydział Biologiczny, zapisy: graamyraazem@gmail.com.
- godz. 15.00-17.00 – „Kaszubskie smaki” – warsztaty i degustacja regionalnych przysmaków, przygotowanych specjalnie przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich połączone ze strefą relaksu, ulokowaną na zielonej przestrzeni obok Wydziału Filologicznego.
- godz. 15.00-20.00 – „Seans Złej Ogólnoświatowej Kinematografii – SZOK” – propozycja dla wszystkich fanów kina klasy B. „Wiklinowy koszyk”, „Manos – Hand of fate” i „Sklepik z horrorami” to coś więcej niż niskobudżetowe produkcje, ich projekcja stanowi pretekst do dyskusji nad kondycją światowej kinematografii.
- godz. 17.00-18.00 – „TRÓJ-Trawnik. Koncert Plenerowy” – jazz i plener to dobre podsumowanie pełnego atrakcji dnia na uniwersyteckim Kampusie. Zagra „Piotr Chęcki Trio”.

poniedziałek, 4 maja 2015 roku, 12:56