fbpx „Przezrocze” po raz czwarty | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

„Przezrocze” po raz czwarty

Okładka PrzezroczaUkazał się czwarty numer rocznika „Przezrocze”, przygotowywanego przez studentów Filologii polskiej, głównie słuchaczy specjalności Wiedza o filmie, przy współpracy Studenckiego Koła Filmoznawców UG oraz doktorantów.

„Przezrocze” to destylat najważniejszych premier oraz wydarzeń filmowych ubiegłego roku. Krótko i dowcipnie omawia najważniejsze filmy, zarówno autorskie, jak i gatunkowe, opisuje debiuty, nadzieje i rozczarowania. Poza tym ważne miejsce w roczniku zajmują relacje z festiwali, książki filmowe, a także wywiady.

Twórcy kolejnego numeru spotkają się 3 czerwca o godzinie 19.00 w pubie Spółdzielnia, żeby porozmawiać o kinie i nie tylko. Dodatkową atrakcją będzie koncert smooth jazzowy.

KONCERT:

Agata Leśniewska i Maja Biesek / Jazz Jazz Jazz

Agata Leśniewska-studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku, która muzykę traktuje jako swoje powietrze. Od lat jest zaintrygowana jazzem, który skradł jej serce. Stara się w każdym utworze zawładnąć emocjami i zainteresować aranżacjami, które są z pogranicza jazzu, smooth jazzu i r&b.

Maja Biesek- utalentowana gitarzystka,oraz studentka instrumentalistyki jazzowej (kierunek:gitara) na Akademii Muzycznej w Gdańsku, która potrafi zadziwić swoimi aranżacjami i tworzeniem harmonii utworu niejednego gitarzystę. Jest i była uczennica większości liczących się, oraz wiodących gitarzystów w Polsce, co tylko potwierdza jej umiejętności.

środa, 27 maja 2015 roku, 12:51