fbpx Zeszyt dla Ucznia po raz dziesiąty | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zeszyt dla Ucznia po raz dziesiąty

Zeszyt dla Ucznia po raz dziesiąty 20 sierpnia w siedzibie Gdańskiego Klubu Biznesu w Willi Uphagena po raz dziesiąty zorganizowana zostanie akcja charytatywna „Zeszyt dla ucznia” Dochód w całości zostanie przeznaczony na zakup wyprawek szkolnych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin. Początek aukcji o 17.00. Do akcji włączył się również Uniwersytet Gdański.

W trakcie festynu zostanie przeprowadzona licytacja atrakcyjnych przedmiotów otrzymanych od darczyńców. Biletami wstępu na Festyn są cegiełki (w cenie 30 zł od osoby dorosłej), które są jednocześnie kuponami biorącymi udział w loterii fantowej. Nagrodami w loterii, podobnie jak w przypadku licytacji, będą przedmioty i usługi przekazane przez współpracujących z nami przedsiębiorców, instytucje i osoby prywatne.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz