fbpx Przygotowania do zjazdu socjologicznego | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Przygotowania do zjazdu socjologicznego

Ręce w uścisku pomocy Fot. FreeimagesPełną parą ruszają przygotowania do XVI Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego, który po raz pierwszy odbędzie się w Gdańsku. Już za niecały rok - a dokładnie 14-17 września 2016 roku - będziemy gospodarzami tego wielkiego wydarzenia socjologów.

Tak duże wydarzenie nie odbędzie się bez wsparcia wolontariuszy. Wszystkich zainteresowanych pomocą przy Zjeździe zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 26 października (poniedziałek) o godz. 17.00 w auli S 204 Wydziału Nauk Społecznych UG. Na spotkaniu przede wszystkim przedstawimy główne zadania, jakie stoją przed wolontariuszami, a także wysłuchamy ewentualnych Państwa propozycji dotyczących dodatkowego wkładu w Zjazd Socjologiczny. Oprócz tego opowiemy o ogólnych zasadach wolontariatu oraz funkcjonowaniu Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą działać i zdobyć doświadczenie przy organizacji dużego naukowego wydarzenia. Zapraszamy na stronę zjazdową: http://16zjazdpts.pl/#main. W razie pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z dr Karoliną Ciechorską-Kuleszą, przedstawicielką komitetu organizacyjnego zjazdu: ciechorska@o2.pl.

Komitet Organizacyjny
XVI Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego