fbpx Testowanie oprogramowania dla studentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Testowanie oprogramowania dla studentów

Plakat warsztatów z testowania oprogramowania"Check this out" to pierwsze międzynarodowe warsztaty dotyczące testowania oprogramowania dla studentów, zorganizowanie przez członków organizacji studenckiej EESTEC Gdańsk, działającej przy Politechnice Gdańskiej.

Uczestnikami będą zainteresowani studenci trójmiejskich uczelni oraz członkowie organizacji EESTEC z różnych krajów Europy, z tego względu językiem wykładowym będzie język angielski. Po krótkiej analizie trójmiejskiego rynku pracy oraz wysłuchaniu potrzeb studentów narodził się pomysł warsztatów obejmujących jeden z najważniejszych etapów tworzenia oprogramowania – testowanie. Między 26 a 30 października 2015 roku Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej będzie miejscem spotkania dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy pod okiem doświadczonych testerów. Dzięki współpracy z wiodącymi w Trójmieście firmami branży IT, takimi jak Adva, Radmor, Intel i CODE:ME studenci będą mieli okazję poznać zadania oraz wyzwania jakie stoją przed testerami oprogramowania.

"Check this out" to nie tylko teoretyczne prelekcje, ale, co najważniejsze, niepowtarzalna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Różnorodność prezentowanych tematów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od posiadanej wiedzy i doświadczenia. Uczestnictwo w warsztatach pozwoli studentom z powodzeniem szukać pracy na stanowisku Software Quality Engineer i będzie jednym z wielu kroków w rozwoju ich zainteresowań.

Plakat warsztatów z testowania oprogramowania
wtorek, 20 października 2015 roku, 14:38