fbpx Medionalia Light z dziennikarzami Trójmiasto.pl | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Medionalia Light z dziennikarzami Trójmiasto.pl

Strona główna Trojmiasto.plW najbliższy czwartek (3 grudnia) o 18:00 na Politechnice Gdańskiej w ramach Medionalia Light planowane jest spotkanie z dziennikarzami portalu trójmiasto.pl. - Maciejem Naskrętem, Łukaszem Rudzińskim i Patrykiem Szczerbą.

Organizator - Magazyn Studencki "płyń Pod Prąd" zapowiada, że spotkanie poświęcone będzie praktycznym aspektom zawodu, będzie to też okazja do zadania przeróżnych pytań związanych z pracą dziennikarza.

Medionalia Light to spotkania skierowane do wszystkich, którzy chcą świadomie i mądrze odbierać media. W trakcie różnych wydarzeń, swoją wiedzą i refleksjami dzielą się praktycy i teoretycy prasy, telewizji czy radia. Celem jest poruszanie jak najbardziej różnorodnej tematyki związanej ze środkami masowego przekazu oraz omawianie ich najbardziej aktualnych problemów.

Rejestracja na stronie: https://trojmiasto.konfeo.com/pl/groups

poniedziałek, 30 listopada 2015 roku, 18:11