fbpx Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki na Uniwersytecie Gdańskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki na Uniwersytecie Gdańskim

Gala ogólnopolska Szlachetnej PaczkiTegoroczna pomoc w ramach projektu Szlachetna Paczka dotarła do 21 tysięcy rodzin. Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki odbędzie się 23 stycznia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Spotkanie poprowadzi znany m.in. z kabaretu LIMO Szymon Jachimek. Wydarzenie uświetni  Chór Mundus Cantat oraz Grupa GIT, znana z występów improwizacyjno-teatralnych. Organizatorem wydarzenia jest Pomorska Rada Wojewódzka Szlachetnej Paczki.

W sobotę, 23 stycznia 2016 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki, która będzie zwieńczeniem wykonanej społecznie pracy przez setki wolontariuszy w całym województwie.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: http://www.szlachetnapaczka.pl/

Czas: 23 stycznia 2016, godz. 17:30

Miejsce: Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Armii Krajowej 119/121, Sopot

Organizator: Pomorska Rada Wojewódzka Szlachetnej Paczki