fbpx Świąteczno – Noworoczne spotkanie absolwentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Świąteczno – Noworoczne spotkanie absolwentów

Uczestnicy spotkaniaW Górskiej Chacie "HARNAŚ" w Sopocie odbyło się uroczyste spotkanie Świąteczno - Noworoczne członków Stowarzyszenia Absolwentów WSHM, WSE i WE UG, a także sympatyków Stowarzyszenia oraz wielu zaproszonych naszych Gości, m. innymi: prorektora prof. dr hab. UG Mirosław Szredera, prof. dr hab. kierownika Katedry Ekonomii i Zarządzania Akademii Morskiej w Gdyni  Marka Grzybowskiego, prof. dr hab. Jana Głuchowskiego,  przewodniczącego Stowarzyszenia Szkół Morskich Lecha Rezlera, prof. dr hab. Leopolda Kuźma, redaktora naczelnego Gazety Uniwersyteckiej Tomasza Neumanna.

Jak również z wielką przyjemnością powitaliśmy naszych gości - przedstawicieli Kół Naukowych Uniwersytetu Gdańskiego, a mianowicie: przewodniczącego Rady Samorządu Studentów Roberta Wasilewskiego, prezesa Koła Naukowego Efektywnych Rozwiązań Rynkowych Piotra Deptuła i wiceprezesa KNERR Karola Griecha, prezesa Koła Naukowego NSI - Xpert Kamila Wojewskiego i wiceprezesa Szymona Nagórskiego oraz dr Opiekuna Koła Naukowego Informatyki LIDER i członka KN Informatyki Lider Pawła Kowalskiego.

Na początku wszystkich zebranych serdecznie przywitał prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów WSHM, WSE i WE UG w Sopocie Romuald Meyer.

Następnie przystąpiono do tradycyjnego łamania się opłatkiem oraz składania sobie wzajemnie życzeń Świąteczno-Noworocznych.

Po ciepłym i serdecznym przywitaniu wszystkich zebranych oraz przełamaniem się święconym opłatkiem i złożeniem nawzajem ciepłych życzeń świąteczno – noworocznych, przystąpiono do konsumpcji wigilijnych potraw apetycznych, sporządzonych przez zespół sympatycznego Sopockiego „Harnasia” w Sopocie.

Wszyscy  zebrani prowadzili między sobą ciekawe rozmowy i biesiady w kameralnych warunkach Góralskiej Chaty "HARNAŚ" przy bardzo smacznym poczęstunku wieczornym.

Reasumując, należy potwierdzić, że nasze spotkanie spotkało się z ogromnym aplauzem WSZYSTKICH ZEBRANYCH ...!

Konstanty Awtuch

Na zdjęciu: od lewej prof. dr hab. Kier. Katedry AMG Marek Grzybowski, prezes Romuald Meyer, prorektor UG Mirosław Szreder, prof. dr hab. Jan Głuchowski, przewodniczący Lech Rezler

środa, 27 stycznia 2016 roku, 15:33