fbpx Wywiady z kandydatami na rektora UG w Radiu MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wywiady z kandydatami na rektora UG w Radiu MORS

Rektorat UG Fot. Maciej GoniszewskiNa Uniwersytecie Gdańskim trwa kampania wyborcza w związku z wyborami nowych władz. Wybór nowego rektora uczelni zaplanowano na 17 marca. Dwaj kandydaci – prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn, Prorektor ds. nauki i prof. UG, dr hab. Jerzy Gwizdała, Kanclerz spotykają się ze społecznością akademicką i przekonują do swoich wizji uczelni w najbliższych czterech latach.

Radio MORS przeprowadziło wywiady z obydwoma kandydatami. Obie rozmowy będziemy emitować do 16 marca. Zachęcamy do wysłuchania ich i poznania perspektyw uczelni, planowanych inwestycji, zmian w organizacji, kierunków rozwoju.

Wywiad z prof. dr hab. Grzegorzem Węgrzynem będzie emitowany: środa o godzinie 15.00, czwartek o godzinie 13.00 i poniedziałek o godzinie 9.00.

Wywiad z prof. UG, dr hab. Jerzym Gwizdałą będzie emitowany: środa o godzinie 14.00, czwartek o godzinie 10.00 i poniedziałek o godzinie 13.00.

wtorek, 1 marca 2016 roku, 19:14