fbpx FOKA - Forum Organizacji i Kół Akademickich | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

FOKA - Forum Organizacji i Kół Akademickich

FOKA olakatCzy wiesz, że na Politechnice Gdańskiej istnieje ponad 45 Kół i Organizacji Akademickich, skupiających najzdolniejszych i najbardziej ambitnych studentów? Jeśli i wam nie wystarczają same studia i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat Organizacji Studenckich już a najbliższy wtorek 22 marca w czasie trwania dni otwartych Politechniki będziecie mieli do tego najlepszą okazję. Best Gdańsk zaprasza na Forum Kół i Organizacji Akademickich FOKA. 22 marca w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

FOKA ma na celu zaprezentowanie działalności najaktywniejszych studentów Politechniki Gdańskiej, umożliwiając wystawienie się kołom naukowym i organizacjom studenckim w Gmachu Głównym PG. Jest to dobra okazja nie tylko dla studentów PG, aby dowiedzieć się czegoś więcej na tematach działalności, a może nawet się do nich zapisać. Wydarzenie odbędzie się już po raz dziesiąty i jest integralną częścią dnia otwartego uczelni - Politechnika OPEN, dzięki czemu odwiedzają nas tysiące studentów i uczniów trójmiejskich szkół. W tym roku Forum Organizacji i Kół Akademickich odbędzie się już 22 marca.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Jan Białostocki
Treść wprowadzona przez: Jan Białostocki