fbpx Noc Szkoleń – asertywna nagroda | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Noc Szkoleń – asertywna nagroda

Baner Nocy SzkoleńCzwarta edycja Nocy Szkoleń rozpocznie się 25 marcu o godz. 18:00 i potrwa do wschodu Słońca. Bilety na wydarzenia Nocy Szkoleń będą do nabycia na platformie Pozarządowy Expert. Dla słuchaczy Radia MORS mamy 2 bezpłatne miejsca na warsztaty „ABC Asertywności” prowadzone w Gdańsku przez Tomasza Biernata.  Otrzymają je osoby, które najbardziej kreatywne dokończą zdanie "Asertywność to umiejętność mówienia <<nie>>, gdy......."? Odpowiedź należy przesłać na adres mors@ug.edu.pl.

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek. W organizację szkoleń zaangażowani są partnerzy z różnych miast.

Ideą Nocy Szkoleń jest zwrócenie uwagi na konieczność uczenia się przez całe życie – lifelong learning. Dzięki edukacji nieformalnej uczymy się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Edukacja nieformalna nigdy się nie kończy. Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata.

Pomysłodawcą i organizatorem Nocy Szkoleń jest Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”, którego celem  jest wspieranie – bez względu na wiek – szukających lepszej pracy, freelancerów i wolontariuszy w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych. Pomysł Nocy Szkoleń powstał 27 września 2012 roku podczas spotkania Stowarzyszenia „Absolwenci na walizkach” w Poznaniu. Jeszcze tego samego dnia zarejestrowana została domena nocszkolen.pl.

Więcej o gdańskich szkoleniach na stronie https://pozarzadowy.expert/miasto/gdansk/

wtorek, 7 marca 2017 roku, 15:45