fbpx Prof. Beata Pastwa-Wojciechowska odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Minister Andrzej Dera odznacza prof. Beatę Pastwę-WojciechowskąPostanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy prof. Beata Pastwa-Wojciechowska z Wydziału Nauk Społecznych UG została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju nauki polskiej oraz osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenie wręczył minister Andrzej Dera. Uroczystość odbyła się 13 października 2017 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

wtorek, 17 października 2017 roku, 14:52