fbpx Cywilne i Administracyjne Postępowanie Egzekucyjne | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Cywilne i Administracyjne Postępowanie Egzekucyjne

Książki i sędziowski młotek30 listopada na Wydziale Prawa i Administracji UG odbędzie się Panel Dyskusyjny na temat: Cywilne i Administracyjne Postępowanie Egzekucyjne - wybrane aspekty porównawcze. Wydarzenie to organizowane jest wspólnie przez Koło Naukowe Prawa Administracyjnego oraz Koło Naukowe Postępowania Cywilnego.

W wydarzeniu wezmą udział: dr hab. Mariusz Bogusz, prof. UG (kierownik Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego WPiA UG; adwokat); SSR Gdańsk-Południe w Gdańsku Magdalena Hyla (kierownik Sekcji ds. Egzekucyjnych w XII Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe); Karolina Łuszczak (kierownik Działu Egzekucji Administracyjnej Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku); Marcin Sobel (komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sopocie); Arkadiusz Abram (komornik skarbowy z Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku).

Moderatorem Panelu będzie Pani mgr Dominika Mróz-Szarmach, asystent w Katedrze Postępowania Cywilnego WPiA UG, opiekun Koła Naukowego Postępowania Cywilnego, radca prawny.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/127507404625475/

Michał Reszczyński