fbpx Ogólnopolska Konferencja PRZEKŁADowo na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Ogólnopolska Konferencja PRZEKŁADowo na UG

przekladowo 2017Koło naukowe tłumaczeń specjalistycznych Linguana z Uniwersytetu Gdańskiegozaprasza wszystkich zainteresowanych na Ogólnopolską Konferencję Translatoryczną „PRZEKŁADowo”, która odbędzie się już 17 listopada.

Konferencja ma charakter otwarty: wstęp jest darmowy i nie wymaga rejestracji. Nie musisz być studentem! Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja, aby poszerzyć horyzonty, wysłuchać specjalistów z całej Polski, zadać nurtujące pytania i nawiązać znajomości, które mogą zaowocować wspaniałą karierą. Swój udział w konferencji zadeklarowało już ponad dwieście osób!

Gdzie i kiedy?

Konferencja odbędzie się w piątek 17 listopada na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego w sali 1.43 (parter). Rejestracja uczestników zaczyna się o godzinie 8:00 i potrwa do godziny 9:00. Rozpoczęcie konferencji przewidziane jest na godzinę 9:00.

Prelegenci

1. Kaja Wiszniewska-Mazgiel

Prezentacja: Tłumaczeniowe tabu – ciekawy przypadek tłumaczenia na język obcy

2. Judyta Obrzeżgiewicz