fbpx Mikołaj Chrzan przesłuchany przez Radio UG MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Mikołaj Chrzan przesłuchany przez Radio UG MORS

Aleksandra Brzezińska i Mikołaj Chrzan w studiu Radia UG MORSKolejnym gościem audycji Radia UG MORS Zawód Dziennikarz jest Mikołaj Chrzan, redaktor naczelny Gazety Wyborczej Trójmiasto. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z nim przeprowadzonym przez Aleksandrę Brzezińską. Audycja będzie emitowana we wtorek o godzinie 19.00 i w czwartek po godzinie 13.00.

Mikołaj Chrzan jest redaktorem naczelnym Gazety Wyborczej Trójmiasto od 1 stycznia 2015 roku. Pracę w tej redakcji rozpoczął w 1996 roku. W latach 2009-2012 był zastępcą redaktora naczelnego, zanim jednak został naczelnym GWT przez trzy lata kierował wrocławskim dodatkiem do Gazety Wyborczej.

wtorek, 16 stycznia 2018 roku, 15:02