fbpx Geopolityczna gra mocarstw | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Geopolityczna gra mocarstw

Baner konferencji

Igor Miasnikow, student Wydziału Ekonomicznego jest gościem kolejnej audycji z cyklu UG Przedstawia. Jest on twórcą bloga o współczesnej geopolityce kształtowanej na przestrzeni wieków Historyczny Ambasador. W oparciu o blog organizuje już drugą konferencję pt. Geopolityczna gra mocarstw, o której będzie można posłuchać w Radiu UG MORS we wtorek po godz. 10 i w środę po godz. 12.

24 kwietnia 2018 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się konferencja Geopolityczna gra mocarstw. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie trwać do godziny 16:00. Wstęp jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja.

Konferencja jest podzielona na dwa panele. W pierwszym pt. Regionalna Mocarstwowość Polski udział wezmą: generał Stanisław Koziej, Tomasz Siemoniak, Piotr Maciążek, Dorota Matuszak, Tomasz Brodzicki i Michał Kapa. W drugim pt. Bliski Wschód jako klucz w nowym ładzie międzynarodowym udział wezmą: ambasador Piotr Łukasiewicz, Magdalena El Ghamari, Maciej Milczanowski, Witold Repetowicz i Maciej Münnich. Oba panele odbędą się w dwóch sąsiadujących aulach Wydziału Ekonomicznego – Aula A i B.

Głównym inicjatorem i koordynatorem wydarzenia jest Igor Miasnikow, który w 2016 roku organizował ją z Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, a w tym roku z Kołem Naukowym Handlu Zagranicznego HZ. Igor Miasnikow jest absolwentem I stopnia studiów Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego a obecnie kontynuuje karierę naukową na szczeblu magisterskim na tym samym wydziale. Jest też absolwentem XIII edycji Akademii Młodych Dyplomatów organizowanej przez Europejską Akademię Dyplomacji.

Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu z organizatorem konferencji. Mamy nadzieję, że zachęci on do osobistego uczestnictwa w tym bardzo ciekawym przedsięwzięciu. Słuchajcie Radia UG MORS we wtorek po 10 i w środę po 12.

Link do wydarzenia na Facebooku.

poniedziałek, 9 kwietnia 2018 roku, 14:28