fbpx Zajrzyj w zakamarki Radia MORS UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zajrzyj w zakamarki Radia MORS UG

Radio MORS UG 2018Warsztaty, doświadczenia chemiczne, prezentacje, zwiedzanie niedostępnych miejsc oraz spotkania z teoretykami i praktykami – to wszystko czeka na uczestników Dni Otwartych organizowanych na Uniwersytecie Gdańskim. Radio MORS również zaprasza w swoje zakamarki, a dla tych „mniej mobilnych” ma niespodziankę.

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda studio Radia MORS UG albo jak na co dzień pracują dziennikarze uniwersyteckiego radia? Przyjdź do naszego studia na I piętrze Wydziału Nauk Społecznych UG, zobacz, sprawdź! We wtorek 20 marca o każdej pełnej godzinie między 9:00 a 14:00 Radio MORS UG zaprasza na spotkanie - zwiedzanie. Oprowadzimy Was po studiu, newsroomie i naszej realizatorce. Będziecie mogli zapytać naszych dziennikarzy i realizatorów o wszystko, co Was ciekawi, a jednocześnie zobaczyć jak praca wre.

A jeśli nie możecie być z nami w tym dniu, słuchajcie naszych audycji na żywo poświęconych promocji wszystkim wydziałom Uniwersytetu Gdańskiego. Będzie dużo materiałów, które nasi reporterzy zbierali na początku marca na każdym z wydziałów, mnóstwo dobrej muzyki i studencki luz prowadzących. Studenci, pracownicy – siadajcie przed odbiornikami i słuchajcie za pośrednictwem strony:

Kiedy słuchać audycji?

PONIEDZIAŁEK 19 marca

16:00-17:00 mówimy o Wydziale Biologii, Chemii i Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii

WTOREK 20 marca

16:00-17:00 mówimy o Wydziale Filologicznym i Historycznym (zajrzymy też do budynku Neofilologii)

17:00-18:00 wycieczka do Sopotu czyli opowiadamy o Wydziale Ekonomicznym i Zarządzania

ŚRODA 21 marca

16:00-17:00 mówimy o Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki oraz Prawa i Administracji

17:00-18:00 mówimy o Wydziale Nauk Społecznych oraz Oceanografii i Geografii

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin