fbpx Zawód Dziennikarz – Agnieszka Oszczyk | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zawód Dziennikarz – Agnieszka Oszczyk

Agnieszka OszczykJuż w ten wtorek po godz. 19:00 i w czwartek po godzinie 13.00. będziecie mogli usłyszeć kolejną odsłonę audycji Zawód Dziennikarz. Tym razem Aleksandra Brzezińska rozmawiała z Agnieszką Oszczyk, prezenterką TVP.

Agnieszkę Oszczyk mieszkańcy Pomorza bez wątpienia kojarzą z TVP Gdańsk, w której prowadzi wywiady i aktualności. Pewnie wiele osób pamięta relację którą przeprowadziła sprzed gdańskiego stadionu podczas Euro 2012, na którym wkrótce miał się odbyć mecz Hiszpania – Włochy (poniżej).

Obecnie Agnieszkę Oszczyk coraz częściej można zobaczyć jako prowadzącą tzw. boczne wydania „Wiadomości” TVP1 oraz serwisy informacyjne TVP Info.

poniedziałek, 19 marca 2018 roku, 14:53