fbpx Obchody Dnia Europy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Obchody Dnia Europy

Flagi Gdańska, Polski i UEProf. Andrzej Stępniak, Kierownik Ośrodka Badań Integracji Europejskiej i dr hab. Monika Bąk, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Ekonomicznego zapraszają na Obchody Dnia Europy, które odbędą się 10 maja 2018 o godz. 11.00 w Auli im. T. Ocioszyńskiego na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie. Gościem specjalnym tej edycji będzie Prezydent RP w latach 2010 - 2015 Bronisław Komorowski oraz Poseł PE Jan Olbrycht.

Obchody, którym w tym roku przyświeca temat „Jaka Polska w jakiej Unii?” organizuje Ośrodek Badań Integracji Europejskiej UG wraz z Biurem Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Wałęsy. Obchody odbywają się pod Patronatem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzego Gwizdały, prof. nadzw. Podczas wydarzenia nastąpi ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów Konkursu „Polska w Unii”.

Program Gali Dnia Europy

„Jaka Polska w jakiej Unii?”

Wydział Ekonomiczny UG, Aula im. T. Ocioszyńskiego

Sopot, 10.05.2018r.

10.30    Rejestracja uczestników

11.00    Otwarcie Obchodów Dnia Europy / Przemówienia powitalne