fbpx Porozumienie o współpracy pomiędzy UG i ABW | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Porozumienie o współpracy pomiędzy UG i ABW

JM Rektor UG prof. Jerzy Gwizdała i mjr. Piotr DąbrowskiWspółpraca przy organizacji konferencji naukowych, sympozjów, projektów naukowych i badawczych oraz praktyk zawodowych i studenckich, opracowywaniu wydawnictw naukowych oraz analiz, ekspertyz i opinii – to główny obszar wspólnych działań Uniwersytetu Gdańskiego i Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ramach podpisanego porozumienia o współpracy naukowo-dydaktycznej.

Ze strony Uniwersytetu Gdańskiego porozumienie podpisał JM Rektor UG prof. Jerzy Gwizdała, natomiast ze strony Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Dyrektor Delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Gdańsku mjr. Piotr Dąbrowski.

Porozumienie zostało podpisane 10 lipca 2018 w Rektoracie UG.

środa, 11 lipca 2018 roku, 12:02