fbpx Warsztaty Improwizacji dla (Nie)Poważnych 30-latków | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Warsztaty Improwizacji dla (Nie)Poważnych 30-latków

warsztatyZapraszam na 3-miesięczny kurs teatru improwizacji dla początkujących. Nie musisz mieć żadnego pojęcia na ten temat, wystarczy, że wstaniesz po pracy od komputera, zakończysz wszystkie poważne zadania i przyjdziesz na Uniwersytet Gdański :)

Na warsztatach tych, za pomocą technik teatralnych i gier improwizowanych będziemy nabierać dystansu do siebie (a co za tym idzie, pewności siebie), otwierać się na drugiego człowieka (uczyć współpracy), słuchać (wiem, że to niepopularne w dzisiejszym świecie), opowiadać historie (storytelling, mówiąc modnie), brać działanie we własne ręce (liderować i radzić sobie w kryzysowych sytuacjach) i porzucimy wstyd i strach przed oceną, co pozwoli nam bawić się jak dzieci i odkrywać, co jest za horyzontem :)

Na koniec cyklu warsztatowego grupa zdecyduje, czy chce pochwalić się efektami z przyjaciółmi podczas występu (A jeśli ktoś woli na swojej drodze samorozwoju uniknąć światła reflektorów i woli rozmyślać nad istotą rzeczy, niż występować , też nie mam z tym problemu). Do grupy zaawansowanej zapraszam tych, co już na scenie występują :)

Trenerka: Małgorzata Różalska (Róża) – improwizatorka z Gdyni. Impro zajmuje się od 2004 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce. Poza impro życiem, ukończyła Reżyserię w Gdyńskiej Szkole Filmowej, Fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Gdańskim, i uwielbia mieszać wszystkie swoje sztuki z impro. Prowadzi własną firmę Rozaart, jest polską Impro Mamą i pisze bloga o impro (www.rozalska.com). Jest w zarządzie międzynarodowej grupy impro Ohana i podbija świat, podczas Seattle International Festival of Improv, IMPRO Amsterdam, Mt.Olymprov w Atenach, BIG IF w Barcelonie, Sofia Improv Festival, Improfestival Mainz i innych. Uczy za granicą, między innymi we Włoszech, Niemczech, Holandii, Belgii, Bułgarii i innych, niebawem leci uczyć do Australii. Jest impro nerdem, uczy się od nauczycieli z całego świata i nigdy nie przestanie. W impro poszukuje wolności, przygody i zawsze chce więcej. Wierzy, że poprzez warsztaty można zwalczyć powszechne poczucie, że nie jesteśmy Wystarczająco Dobrzy i pokazać, że spontaniczność, kreatywność, i umiejętność słuchania, które mamy w sobie, pozwalają nam błyszczeć i tworzyć wartościowe relacje w życiu i w pracy.

------------------
GRUPA WYSTARTUJE, KIEDY ZAPEŁNIĄ SIĘ MIEJSCA. Będę informować zainteresowanych na bieżąco.

Ilość miejsc: 12.

Koszt: 200zł/miesiąc, czyli za 4 zajęcia, płatność na zajęciach numer 1, 5 i 9. Cały cykl to 12 zajęć.

Miejsce: Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego, Teatr Improwizacji, ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk. (tuż przy przystanku tramwajowym Uniwersytet)

Czas trwania: 3 miesiące, raz w tygodniu po 2 godziny. Po 3 miesiącach istnieje możliwość kontynuacji w nowym, bardziej zaawansowanym cyklu.

Kiedy:
Grupa podstawowa (PL): środy, 17.30-19.30.
Grupa zaawansowana (PL): środy, 19.30-21.30

Zgłoszenia i pytania: rozalska.malgorzata@gmail.com

PS Czy muszę mieć 30 lat? - Nie. Możesz mieć i 40, i 20, i 50. I nawet coś pomiędzy.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin