fbpx Wykład Phillippe Nelidoffa o europejskich wartościach | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wykład Phillippe Nelidoffa o europejskich wartościach

Phillippe NelidoffSzkoła Prawa Francuskiego Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na wykład otwarty Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Tuluzie Capitole 1 Phillippe Nelidoffa pod tytułem: Propos des valeurs communes européennes: la question religieuse (O wspólnych wartościach europejskich: kwestia religijna). Wykład odbędzie się 19 października (piątek) w godzinach: 11.15-13.00 w Sali 3035 na Wydziale Prawa i Administracji UG.

VII Edycja Szkoły Prawa Francuskiego utworzona została na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przy współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu  Toulouse Capitole 1. Kurs adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, ekonomia, filologia romańska, historia), doktorantów, aplikantów i praktyków ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych poznaniem systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Toulouse Capitole 1 w języku francuskim.

wtorek, 16 października 2018 roku, 10:37