fbpx Projekt 'Akademia Młodych Naukowców' zakończony | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Projekt 'Akademia Młodych Naukowców' zakończony

9 grudnia 2018 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się konferencja wieńcząca projekt "Akademia Młodych Naukowców", który sfinansowała Fundacja mBanku.

Młodzież zaprezentowała wyniki swoich badań. Prezentacje były na tak wysokim poziomie, że jury miało wielką trudność z wyborem 3 najlepszych! Wielkie brawa dla Wszystkich uczestników! Praca z Wami i obserwowanie (podczas wystąpień oraz następujących po nich ciekawych dyskusji) jak jak wiele się nauczyliście były wspaniałym doświadczeniem. Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku - dziękujemy za współpracę!

Akademia Młodych Naukowcow 1Akademia Młodych Naukowcow 2Akademia Młodych Naukowcow 3Akademia Młodych Naukowcow 4Akademia Młodych Naukowcow 5Akademia Młodych Naukowcow 6
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin