fbpx Dni Otwarte Wydziału Filologicznego | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dni Otwarte Wydziału Filologicznego

filologicznyWydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza 15, 19 i 20 marca 2019 wszystkich licealistów, kandydatów na studia filologiczne, kulturoznawcze, filmoznawcze, uczniów klas o profilach językowych, humanistycznych i artystycznych na Dni otwarte  Wydziału Filologicznego

• Piątek 15 marca 2019 - Dzień Filmoznawstwa i Kulturoznawstwa,

• Wtorek 19 marca 2019 - Dzień Filologii, Teatrologii oraz Etnofilologii Kaszubskiej,

• Środa 20 marca 2019 - Dzień Neofilologii i Logopedii.

Dni #Filologicznego to bogata otwarta warsztatów m.in.: neofilologicznych w ramach kilkunastu prowadzonych na Wydziale Filologicznym filologii nowożytnych m.in.: skandynawistyki, filologii angielskiej, romańskiej, germańskiej, rosyjskiej, iberystyki; teatralnych w języku niemieckim; interpretacyjnych na filologii polskiej, muzyczno-ruchowych oraz quizu z zakresu ortofonii i poprawnej polszczyzny na logopedii, kaszubskich muzyką i słowem oraz kulturoznawczo-filmoznawczych w Dniu Filmoznawstwa i Kulturoznawstwa 15.03.2019. Zapraszamy także na anglistyczno-amerykanistyczną grę uniwersytecką organizowaną przez Instytut Anglistyki i Amerykanistyki 20.03.2019.
Zwieńczeniem Dnia Filologii, Teatrologii i Etnofilologii Kaszubskiej będzie interaktywny spektakl edukacyjny pt. Kierunek Teatru Gdynia Główna, który odbędzie się 19.03.2019 o godz. 13.00 w nowoczesnej Sali Teatralnej w budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51.
To wszystko i jeszcze więcej #nafilologicznym. Czekamy na Was!

Znajdziecie nas na FB oraz Instagramie @fiologicznyug!

Więcej informacji i program na stronie http://www.fil.ug.edu.pl

Kiedy: 15, 19 i 20 marca 2019

Gdzie: Wydział Filologiczny UG

• Budynek Neofilologii ul. Wita Stwosza 51,

• Budynek Filologia Polska, Instytut Badań nad Kulturą, ul. Wita Stwosza 55,

• Budynek Logopedii, ul. Wita Stwosza 58.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin