fbpx V gdański piątek z prawem karnym | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

V gdański piątek z prawem karnym

zajadło książkaKatedra Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii serdecznie zaprasza na V "Gdański piątek z prawem karnym" pt. "Lord Mansfield. Sędzią być!", który odbędzie się w dniu 22 marca 2019 roku, godzinie 17.00.

Gościem gdańskiego piątku z prawem karnym będzie tym razem Profesor Jerzy Zajadło. Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji im. Prof. Donalda Steyera. Będziemy chcieli nie tylko poznać bliżej osobę wybitnego prawnika i sędziego Lorda Mansfielda, lecz jednocześnie wzbogacić swoją wiedzę o sądownictwie, sędziach i sądzeniu.  Mamy nadzieję, że zaproponowany temat będzie punktem wyjścia do ożywionej dyskusji nad rolą sędziego w sprawach karnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy też do lektury książki Profesora Jerzego Zajadło pt. "Lord Mansfield. Sędzią być", wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego w 2018 roku.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin