fbpx Konferencja nauczania języka angielskiego | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konferencja nauczania języka angielskiego

Plakat konferencjiW dniach 20-22 września 2019 na Wydziale Nauk Społecznych UG odbędzie się 28 Międzynarodowa Konferencja IATEFL Poland, organizowana  przez  Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce IATEFL Poland oraz Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego.

Celem konferencji jest popularyzacja osiągnięć i najnowszych trendów z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego, wiedzy o krajach i kulturach anglojęzycznych. Wydarzenie wrześniowe na naszym uniwersytecie to przede wszystkim inspirujące wykłady, prowadzone przez światowe autorytety z różnych dziedzin, możliwość poznania nowoczesnych narzędzi do nauki języków obcych, wymiana doświadczeń i pomysłów, praktyczne warsztaty, a także okazja zapoznania się z szeroką ofertą wydawniczą dotyczącą uczenia się oraz nauczania języków obcych.

To prestiżowe wydarzenie w świecie nauczycieli języka angielskiego, ale też innych języków obcych, organizowane co roku w innym mieście, wraca do Gdańska po ponad dwudziestu latach. O randze konferencji najlepiej mówią liczby: ponad 1000 uczestników z Polski i zagranicy, ponad 100  warsztatów i wykładów prowadzonych przez ekspertów o światowej sławie.

Więcej informacji na stronie - https://iatefl.org.pl/en/czytnik-newsow/iatefl-pl-conference-20-22-september-2019.html

środa, 3 kwietnia 2019 roku, 13:25