fbpx Społeczność akademicka żegna rektora Politechniki Gdańskiej | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Społeczność akademicka żegna rektora Politechniki Gdańskiej

Rektor Politechniki Gdańskiej Jacek Namieśnik Prof. Fot. Krzysztof Mystkowski/KFPZ głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana Profesora Jacka Namieśnika, Rektora Politechniki Gdańskiej.

Profesor Jacek Namieśnik był wybitnym chemikiem i oddanym swojej uczelni Rektorem. Bliska Jego sercu była współpraca trójmiejskich uczelni i aktywnie działał na rzecz całego środowiska akademickiego w Radzie Rektorów Województwa Pomorskiego. To wielki zaszczyt dla nas powiedzieć, że był także Przyjacielem Uniwersytetu Gdańskiego. Społeczność akademicka Trójmiasta straciła wybitnego naukowca i niezwykłego człowieka.

Szczególne wyrazy współczucia kierujemy do Rodziny, przyjaciół i współpracowników Pana Profesora.

Cześć Jego pamięci składają Rektor, Senat, Rada i społeczność akademicka Uniwersytetu Gdańskiego

Fot. Krzysztof Mystkowski/KFP

niedziela, 14 kwietnia 2019 roku, 20:00