fbpx FESTIWAL IMPROWIZACJI | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

FESTIWAL IMPROWIZACJI

festiwalJednodniowy festiwal improwizacji, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańsku. Śmiech, zabawa, oraz psoty- tak w skrócie można powiedzieć co będzie działo się na scenie. Ośmiu wspaniałych improwizatorów połączy swoje siły, aby zagwarantować Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gdyby tego było mało, jest to historyczne wydarzenie - nie jest to tylko Festiwal, ale również licencjat praktyczny studenta Wiedzy o Teatrze Jakuba Sucheckiego. Dopiero od tego roku studenci mają możliwość, aby w ten sposób zdobyć wyższe wykształcenie.
Oprócz Jakuba na scenie zobaczymy: Kacpra Rucińskiego, Michała Leję, Wiolkę Walaszczyk, Wojciecha Tremiszewskiego, Szymona Jachimka, Kubę Śliwińskiego, Karolinę Rucińską i Janka Malinowskiego. Znani i lubiani.

Ale, ale, jeśli tego było by mało całe wydarzenie będzie charytatywne, a pieniądze z biletów będą przeznaczone dla Korneli Jóskowiak podopiecznej Fundacji na ratunek. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.

Gdzie: Uniwersytet Gdański, Wydział Filologiczny, Aula 1.43, ul. Wita Stwosza 55

Kiedy: 16.06.2019, 18.00- 21.00

Kup bilet: KLIK