fbpx Wakacyjne kursy sportowo-rekreacyjne dla dzieci | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wakacyjne kursy sportowo-rekreacyjne dla dzieci

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG zaprasza dzieci (dziewczynki i chłopców) w wieku 9-12 lat do udziału w wakacyjnych kursach sportowo-rekreacyjnych. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa pociech trzy turnusy zajęć o dwóch profilach: piłkarskim (dla początkujących i średnio zaawansowanych) oraz artystyczno-rekreacyjnym.

MIEJSCE: obiekty sportowe Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku Oliwie

TERMINY:

I.      1-5.07.2019 r. – profil piłkarski

II.     8-12.07.2019 r. – profil artystyczno-rekreacyjny

III.    22-26.07.2019 r. – profil piłkarski

WIEK DZIECKA: 9-12 lat

CENA: 450 zł,-

RABAT: 50 zł,- rabat dla drugiego dziecka (brat, siostra)

W CENIE:

• wszystkie zajęcia programowe uzależnione od wybranego profilu,

• materiały plastyczne,

• sprzęt sportowy,

• pamiątkowy upominek

• wyżywienie (obiad, woda, przekąski)

• opieka wykwalifikowanej kadry

• podstawowe ubezpieczenie

ZAPISY i WPŁATY: zapisy prosimy dokonywać pod nr telefonu 58 523 24 57 z zawarciem danych dziecka (imię, nazwisko, wiek), rodzica, numerem kontaktowym oraz adresem e-mail. Wpłaty po informacji od CWFiS w kasie Rektoratu UG (3 piętro. pok. 307). Liczba miejsc ograniczona!

INFORMACJE DODATKOWE:

Kursy mają za zadanie wsparcie w rozwijaniu pasji Państwa dzieci w okresie wakacyjnym. Autorski program zajęć pozwoli na kreowanie zainteresowań zarówno sportowych (piłkarskich i futsalowych) jak i artystycznych poprzez gry i zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne i taneczno-ruchowe. Całość pod okiem wykwalifikowanej kadry trenersko–instruktorskiej, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Profesjonalna kadra, najlepszy sprzęt i ciekawy program to idealny pomysł na aktywny wypoczynek w mieście dla Twojego dziecka. Nie czekaj zapisz swoje dziecko już dziś!!!!!

Ramowy program dnia:

8.00-9.00

• zbiórka dzieci / gry planszowe / zabawy integracyjne – CWFiS Gdańsk

9.00-11.00

• blok zajęć tematycznych w zależności od wybranego profilu

• obiad, spacer, odpoczynek

• blok zajęć tematycznych w zależności od wybranego profilu

15.00-16.00

• odbiór dzieci przez rodziców

Możliwe dodatkowe atrakcje (w zależności od dostępności obiektów):

Zwiedzanie ERGO ARENY i/lub STADIONU ENERGA – wielkie sportowe obiekty od kuchni, Bowling Soprano – kręgle i inne atrakcje dla dzieci.

Szczegółowy program danego tygodnia zostanie przesłany do każdego z Państwa na kilka dni przed rozpoczęciem danego kursu.

Zapraszamy!!!

PDF icon Szczegóły2.34 MB