fbpx Godzina Reporterów w Radiu UG MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Godzina Reporterów w Radiu UG MORS

Rejestrator nad strumieniem Photo by Jaron Nix on UnsplashDziś 14 czerwca o godzinie 19.00 w Radiu UG MORS kolejna audycja z cyklu Godzina Reporterów. Słuchacze dowiedzą się m.in.: jak Radio MORS obchodziło swoje dziesięciolecie, kto wygrał Czerwoną Różę i jak śpiewano w Dniu Tańca.

Byli członkowie zespołu Radia MORS przyjechali na Uniwersytet Gdański powspominać swoją pracę w radiu oraz podzielić się doświadczeniem z obecnymi pracownikami. Ze wspólnego oglądania archiwalnych zdjęć i słuchania pierwszych audycji naszego radia materiał zebrała Ela Jędrzejewska.

Ogłoszono wyniki finału 45. edycji Konkursu Czerwonej Róży! Zwyciężyło koło naukowe SimLe w kategorii najlepsze koło naukowe, a najlepszą studentką została Agnieszka Piotrowska-Kirschling. Zwycięzcom gratulujemy, a naszych słuchaczy zapraszamy na materiał przygotowany przez Weronikę Holkę.

Na Wydziale Neofilologii odbył się koncert z okazji Dnia Tańca. Mieliśmy przyjemność zobaczyć bogaty repertuar stylów tanecznych, a materiał z tego wydarzenia zebrała Emilia Niedbała.

Grupa studentów zatroskanych o przestrzeganie regulaminu bezpieczeństwa zorganizowała różaniec, ponieważ nie podobały im się niektóre badania prowadzone na UG. Zebrali się na chodniku, pod płotem uczelni dzielnie opierając się atakom naszego reportera, Jakuba Róźniaka. Jakub chcąc dociec prawdy przygotował rzetelny materiał, który warto wysłuchać.

Wszystko to o godzinie 19:00 w Godzinie Reporterów, którą poprowadzi dla was Wojciech Wesołowski. Do usłyszenia!

Photo by Jaron Nix on Unsplash

piątek, 14 czerwca 2019 roku, 14:38