fbpx Spotkanie świąteczno-noworoczne Stowarzyszenia Czerwonej Róży na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Spotkanie świąteczno-noworoczne Stowarzyszenia Czerwonej Róży na UG

Prezes Stowarzyszenia Czerwonej Róży, Ludwik Klinkosz oraz prorektor ds. studenckich i kształcenia UG, prof. Arnold Kłonczyński19 grudnia 2019 roku na Uniwersytecie Gdańskim odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne Stowarzyszenia Czerwonej Róży. Podczas uroczystości ogłoszono harmonogram najbliższej edycji konkursu na najlepszego studenta i najlepsze koło naukowe województwa pomorskiego.

W maju 2020 roku Kapituła Konkursu Czerwonej Róży już po raz 46. dokona wyboru najlepszego studenta, który odjedzie nowym samochodem osobowym, oraz najlepszego koła naukowego, które otrzyma nagrodę w wysokości 12.000 PLN. Pełnienie honorów gospodarza spotkania świąteczno-noworocznego oraz kolejnej edycji Konkursu wynika z faktu, że w 2019 roku laur Czerwonej Róży trafił do rąk ówczesnej reprezentantki Wydziału Chemii naszej Alma Mater – Pani Agnieszki Piotrowskiej-Kirschling.

W spotkaniu świąteczno-noworocznym uczestniczył Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia Uniwersytetu Gdańskiego – prof. Arnold Kłonczyński oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia Czerwonej Róży – p. Ludwik Klinkosz. Ponadto, w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz innych uczelni Pomorza, laureaci ubiegłorocznych edycji konkursu oraz członkowie i sympatycy Stowarzyszenia. Oprawę artystyczną spotkania zapewnił Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”

Piotr Zieliński

wtorek, 7 stycznia 2020 roku, 16:46